Kvalitní design za nejlepší cenu

zpracování tiskovin v širokém spektru, vytvoření firemního stylu (logo, hlavičkové papíry, vizitky), návrhy inzerce, plakátů, letáků, pozvánek, brožur, PF a blahopřání, katalogů, grafické ztvárnění časopisů, vytvoření kalendářů, návrhy webových stránek, bannerů,...
Kvalitní design za nejlepší cenu zpracování tiskovin v širokém spektru, vytvoření firemního stylu (logo, hlavičkové papíry, vizitky), návrhy inzerce, plakátů, letáků, pozvánek, brožur, PF a blahopřání, katalogů, grafické ztvárnění časopisů, vytvoření kalendářů, návrhy webových stránek, webové grafiky, bannerů,...

To co Vám zde představujeme, je pouze malý výčet z naší práce. Pokud budete mít zájem o další ukázky, tak nás prosím kontaktujte. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakt


V případě zájmu o schůzku, grafický návrh, kalkulaci či rozpočet nás neváhejte kontaktovat. Rádi se s Vámi potkáme a řešení projednáme. Nabízíme individuální přístup, otevřenou a transparentní komunikaci a ochotu přizpůsobit se Vašim potřebám. Pro každou zakázku hledáme nejvhodnější řešení, šetříme Váš čas a finance. S našim grafickým studiem nemusíte hledat další dodavatele. Připravíme Vám grafické, internetové a marketingové řešení. Váš produkt nafotíme, zabalíme a vytvoříme unikátní marketingový plán.

Kontaktovat nás můžete buď prostřednictvím formuláře na těchto stránkách, či přes některý z níže uvedených kontaktů. Případné dotazy Vám také rádi zodpovíme na níže uvedeném telefoním čísle.
Naše přednosti:   spolehlivost  -  kreativní práce  -  individuální přístup  -  dlouhodobé zkušenosti v oboru  -  bezkonkureční technická podpora.

  • Maleckovi.cz
  • Ovenecká 27, Praha 7 letná
  • Tel: +420 777 17 34 68
  • Email: info@maleckovi.cz
  • Web: www.maleckovi.cz

Máte dvě minutky? Nechte si zpracovat nabídku. Vyplňte náš formulář nebo pošlete sms a řekněte nám o vašem projektu více. Ozveme se zpátky a společně pak posuneme vaše podnikání na novou úroveň.